Archiwum SP 4-8 2019/2020

Mikołajkowe Marsze na Orientacje

W sobotę 7 grudnia uczniowie naszej szkoły w ramach działalności Szkolnego Klubu Turystycznego po raz kolejny wzięli  udział w „ Mikołajkowych Marszach na Orientacje" w Dylągówce koło Rzeszowa. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoją orientację w terenie.

Impreza rozpoczęła się o 9 pod szkołą skąd autokarem wyruszyliśmy do Dylągówki. Po dotarciu otrzymaliśmy mapy, dobraliśmy się w kilkuosobowe patrole i rozpoczęliśmy zabawę! Zadanie polegało na jak najszybszym odnalezieniu w terenie punktów kontrolnych posługując się mapą. Na trasie można było spotkać świętego Mikołaja :) Na grupy, którym udało się odnaleźć wszystkie punkty czekały nagrody. Zabawa zakończyła się wspólnym, ciepłym posiłkiem. Uśmiechom nie było końca, do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wyjazdu.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj