Archiwum SP 4-8 2019/2020

Czwartoklasiści w Filharmonii Podkarpackiej

Klasy czwarte wzięły udział w mikołajkowym wyjeździe do Filharmonii Podkarpackiej. Uczniowie obejrzeli „Jezioro Łabędzie” Piotra Czajkowskiego.

Wyjątkowy balet odbył się z udziałem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej pod batutą Wojciecha Rodka w wykonaniu grupy artystycznej ART DANCE. Czwartoklasiści mogli poznać historię księcia Zygfryda, złego czarnoksiężnika Rotbarta oraz Odetty - dziewczyny zaklętej w królową łabędzi. Występy artystów urzekły szkolną publiczność, czego efektem były gromkie oklaski po zakończeniu widowiska. Jakby tych atrakcji było mało zarówno przed, jak i po występie na widzów czekał św. Mikołaj rozdający słodkie upominki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj