Archiwum SP 4-8 2019/2020

Nasi uczniowie nagrodzeni w Wojewódzkim Konkursie pt. "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje"

29 listopada 2019 r. w Zespole Szkół nr 1w Nienadówce odbyło się rozstrzygnięcie XIV edycji konkursu „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”. Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie i Burmistrza Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim.

Na uroczystej gali rozdania nagród nie zabrakło także naszych uczniów, którzy wykonali prace plastyczne związane z twórczością Henryka Sienkiewicza lub popisali się kunsztem literackim, redagując karki z pamiętnika Sienkiewiczowskich bohaterów i wywiady z postaciami z powieści naszego noblisty.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a jury musiało wybrać zwycięzców spośród kilkuset prac, dlatego tym milej nam pogratulować nagrodzonym i wyróżnionym uczniom, podopiecznym Pani Moniki Grębowskiej-Dziedzic, czyli Gabrieli Ogonowskiej z klasy 5a (nagroda), Patrycji Świąder z klasy 7a (nagroda), Weronice Skrutek z klasy 5a (wyróżnienie), Kamilowi Karpińskiemu z klasy 7c (wyróżnienie).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj