Archiwum SP 4-8 2019/2020

PIERWSZA WIZYTA SIATKAREK DEVELOPRESU RZESZÓW!!!

W piątek 22 listopada 2019 r w naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie siatkarek DevelopResu Rzeszów. Naszymi gośćmi były zawodniczki Jelena Blagojević, Tamara Gałucha oraz II trener Bartłomiej Dąbrowski.

Pani Dyrektor, Grażyna Lachcik na wstępie serdecznie przywitała siatkarki i trenera. Spotkanie podzielone był na II części. W pierwszej została przedstawiona prezentacja multimedialna o historii oraz sukcesach klubu, a także sylwetkach naszych gości. Obecni na spotkaniu uczniowie, a także nauczyciele mogli dowiedzieć się jak bardzo utytułowane są siatkarki Developresu Rzeszów oraz trener. Ta część spotkanie zakończyła się pytaniami do naszych gość na różne tematy.

W drugiej części trener Bartłomiej Dąbrowski przeprowadził mini trening na sali gimnastycznej z uczniami naszej szkoły. Zakończył się on meczem, w którym było dużo zabawy i radości, a wszystko to z udziałem naszych gości.

Na zakończenie zawodniczki i trener rozdali mnóstwo autografów oraz zrobili sobie zdjęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne. Spotkanie zapadnie na pewno na długo w pamięć wszystkich uczniów naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia wizyta siatkarek i trenera.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj