Archiwum SP 4-8 2019/2020

Mikołajkowe wyjście do kręgielni klas 5b i 5d

W poniedziałek, 25 listopada, uczniowie klas 5b i 5d pojechali do kręgielni „Kula” w Galerii Nowy Świat. Przy każdym torze bawiły się pięcioosobowe drużyny. Niektórzy mieli już doświadczenie w grze w kręgle, dla innych było to pierwszy kontakt z tym sportem. Dla wszystkich była to świetna okazja do poćwiczenia gry w kręgle, do rozmowy, śmiechu i miłego spędzenia czasu.
Po rozgrywkach drużynowych i skorzystaniu z innych atrakcji kręgielni, uczniowie zjedli pyszną pizzę i w świetnych humorach wrócili do szkoły. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj