Archiwum SP 4-8 2019/2020

Nasi reprezentanci na Miejskim Konkursie Ortograficznym

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Michał Waltoś z klasy 6B i Miłosz Jaremko z klasy 6D wzięli udział w I edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego  „O pióro Prezydenta Miasta Rzeszowa i tytuł Mistrza Ortografii”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie.

                20 listopada w Rzeszowskim Ratuszu odbyło się rozstrzygnięcie ortograficznych zmagań. Nasi reprezentanci otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy: Michał za uczestnictwo, a Miłosz – dyplom laureata. Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy im sukcesów w kolejnych konkursach, w których wezmą udział.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj