Archiwum SP 4-8 2019/2020

Złoto i srebro naszych drużyn hokejowych

Dnia 22 listopada zespoły dziewcząt i chłopców z naszej szkoły uczestniczyły w turnieju finałowym miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju. Zawody rozgrywane były w hali Szkoły Podstawowej Nr 29 w Rzeszowie. Zarówno w turnieju chłopców jak i dziewcząt w finałach oprócz naszej szkoły brały udział drużyny SP s. Pijarek i SP s. Prezentek.

                Fantastycznie zaprezentowali się nasi chłopcy, którzy nie dali szans swoim przeciwnikom wygrywając kolejno z SP s. Pijarek 10:0 oraz z SP s. Prezentek 4:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju finałowego był bez wątpienia nasz nowy uczeń Preston Tauter, który zdobył 10 bramek.

                Drużyna chłopców otrzymała puchar, dyplom i złote medale.

Skład zespołu:

Bartnik Szymon, Gutkowski Dominik, Jaworski Oskar, Kostur Kamil, Matycz Maciej, Osmala Szymon, Sawaryn Aleksander, Szegda Szymon, Tauter Preston

 

                W turnieju dziewcząt wszystkie mecze były bardzo wyrównane, a o kolejności zespołów decydowały niewielkie różnice. Nasza drużyna zajęła II miejsce ulegając w decydującym meczu zespołowi SP s. Prezentek 0:2.

                Dziewczęta otrzymały srebrne medale, puchar i dyplom.

Skład zespołu:

Antonik Zuzanna, Binduga Alicja, Dymek Anastazja, Harla Gabriela, Kanik Julia, Kaniuczak Kaja, Kopyt Aleksandra, Puzio Patrycja

Gratulujemy!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj