Archiwum SP 4-8 2019/2020

Sukces w konkursie przyrodniczym

Z ogromnym zadowoleniem  chcemy poinformować, że w XVI Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa", uczennica naszej szkoły Katarzyna Hałdaś z kl. 7b zdobyła I miejsce wśród dzieci szkół podstawowych z klas IV-VIII.

Zadaniem każdego uczestnika z tej kategorii było przedstawienie ilustracji ukazującej „Świętego Huberta znanego i nieznanego”. Należy podkreślić, iż praca Kasi została doceniona wśród ogromnej ilości prac nadesłanych z całego województwa podkarpackiego.

Serdecznie gratulujemy Kasi i życzymy kolejnych sukcesów!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj