Archiwum SP 1-3 2019/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Dzisiaj odbyły się spotkania w mniejszym gronie – przede wszystkim z ósmoklasistami. Nie mogliśmy przecież nie pobyć z nimi ostatni raz. Tyle wspólnie spędzonych lat, tyle zdarzeń, trosk, ale i wspólnej radości.

Nasi absolwenci stanowili zżytą 53-osobową grupę, w której nie było widać podziału na dwie klasy. To z naszą pomocą próbowali sprostać niełatwym wymaganiom, to pod naszą opieką dojrzewali i coraz poważniej patrzyli w przyszłość.         

Wierzymy, że oprócz dat, wzorów czy reguł nasi ósmoklasiści zapamiętali również życiowe rady, jakie im dawaliśmy i będą umieli z nich korzystać w życiu.  Wypuszczamy ich z dumą, ale i z wielkim żalem w sercach. Teraz, kiedy dobrze poznaliśmy się trzeba powiedzieć sobie: do widzenia.

Naszym Absolwentom życzymy udanego startu w nowych szkołach oraz realizacji wszelkich planów  i zamierzeń.

Dzisiaj odbyło się również wręczenie nagród tym najlepszym z najlepszych nie tylko w klasach 8, ale   i w klasach 4-7.  Zdobyli oni po kilka tytułów laureatów i finalistów w różnych konkursach. Oto oni:

Klasy 8:

 1. Jakub Kałamarz
 2. Wiktor Kaczmarek
 3. Justyna Chlebek
 4. Aleksandra Kopyt
 5. Anna Pomianek

 

Klasy 4-7:

 

 1. Dominik Kut 5a
 2. Sebastian Regulski 7a
 3. Miłosz Jaremko 6d
 4. Kamila Kwiatkowska 6b
 5. Magdalena Mikulska 5b
 6. Maciej Szeliga 7a
 7. Anna Guzek 7a
 8. Katarzyna Cwynar 6d
 9. Aleksandra Dutka 5b
 10. Natan Purgacz 5b
 11. Jan Godzisz 5b

 

GRATULUJEMY!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj