Archiwum SP 1-3 2019/2020

Spektakl muzyczny pt. "Alladyn. Baśń tysiąca i jednej nocy"

Dnia 21 lutego 2020 roku uczniowie klas I i II udali się do WDK w Rzeszowie na spektakl muzyczny pt. "Alladyn. Baśń tysiąca i jednej nocy" przygotowany przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Byliśmy świadkami jednej z najbardziej znanych opowieści z tysiąca i jednej nocy o Alladynie, złym Wezyrze i pięknej Księżniczce. Oparty na elementach orientalnych spektakl przybliżył dzieciom kulturę Dalekiego Wschodu, a niezwykłe zdarzenia, dobre i złe duchy oraz cudowna lampa wprowadziła młodego widza w zaczarowany i egzotyczny świat bajki. Niezapomniany nastrój widowiska wzbogaciły barwne kostiumy i scenografia. Od magii baśni ważniejsze jest jednak przesłanie, a mianowicie, że to nie bogactwo, ale miłość i uczciwość są najważniejsze, a pazerność nie popłaca.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj