Archiwum SP 1-3 2019/2020

Randka w ciemno z książką...

      14 lutego – mały i duży wie, że w tym dniu Walenty amorkami tnie

Z okazji Dnia Zakochanych nasza szkolna biblioteka zapraszała wszystkich na „Randkę w ciemno z książką”. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem od samego rana, po ostatnie minuty otwarcia biblioteki. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta sięgali po „ukrytą” książkę, by dowiedzieć się z jakim autorem, jakimi bohaterami, przygodami odbędzie się ich randka. Nie obyło się bez emocji. Był uśmiech, było zdziwienie, a nawet rozczarowania…czyli samo życie.

A kto nie miał ochoty na randkę w ciemno, mógł dokonać świadomego wyboru książki, korzystając z naszych tytułowych podpowiedzi na przygotowanej z tej okazji tablicy informacyjnej.

 Dziękujemy za wspólną zabawę!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj