Archiwum SP 1-3 2019/2020

II miejsce w Turnieju Halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora SP 18 w Rzeszowie

W dniu 30 stycznia 2020 w naszej szkole odbył się turniej halowej piłki nożnej pod patronatem Pani Dyrektor, Grażyny Lachcik. W turnieju udział wzięli uczniowie z klas VII i młodszych, a do rywalizacji stanęły następujące szkoły: SP Sióstr Prezentek, SP 16, SP 23 oraz SP 18. Drużyny rozgrywały mecze w systemie „każdy z każdym”. Podczas całego turnieju oprócz zaangażowania i naprawdę dużych umiejętności technicznych każdej z drużyn było widać walkę wg hasła „fair play”, dzięki czemu sędziowie zbyt często nie musieli używać gwizdka. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna ze szkoły podstawowej nr 23. Wszystkie zespoły otrzymały okazjonalne puchar z rąk vice Dyrektora, Pana Andrzeja Fabińskiego.

Winiki:

SP 18 – SP 16                              6-1

SP Sióstr Pijarek –  SP 23              1-3

SP 18 - SP Sióstr Pijarek               4-2

SP 23 – SP 16                               8-0

SP 23 – SP 18                              2-0

SP Sióstr Pijarek – SP 16                4-2

 

Skład Reprezentacji SP Nr 18:

1. SAWARYN ALEKSANDER
2. RZEPKO OLIWIER
3. JAWORSKI OSKAR
4. KURDZIEL ALAN
5. SIEMBRZUCH ALAN
6. WAPIŃSKI PATRYK
7. WILUSZ JAKUB
8. JAKOBUS WOJCIECH
9.MARKOWSKI BARTOSZ

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj