Archiwum SP 1-3 2019/2020

"Rodzina fletów" -audycja muzyczna z Yamahą

28 stycznia 20120r. po raz kolejny odwiedziła nas szkoła muzyczna Yamaha. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem czekali na rozpoczęcie zajęć. Tym razem Yamaha zapoznała nas z rodziną fletów- historią, pochodzeniem, a także z różnymi rodzajami tego ciekawego instrumentu. Dzieci poznały budowę fletu i tajniki gry na nim. Kilka osób miało okazję wypróbować swoje muzyczne umiejętności. Czas spędzony ze szkołą muzyczną Yamaha był jak zwykle nie tylko skarbnicą wiedzy, ale także potężna dawką dobrego humoru.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj