Archiwum SP 1-3 2019/2020

W karnawale same bale!

W poniedziałek, zaraz po feriach odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla uczniów kl.1-3.

Kolorowe i fantazyjne stroje dzieci ubarwiły salę fitness, w której odbywała się impreza. W tym dniu zamieniła się ona w zaczarowaną krainę pełną: wróżek, czarownic, księżniczek, kowbojów, piratów, policjantów oraz różnych zwierzątek i innych barwnych postaci, których nie sposób wymienić. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił wesoły wodzirej Michał Samborski, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Były tańce, węże, wygibasy w rytm najnowszych przebojów oraz konkursy i inne atrakcje. Jak na bal przystało, były też wybory najlepszej tancerki i najlepszego tancerza balu. Zabawa była udana, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie i rumiane policzki.

A jak się bawiono? Zobaczcie sami.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj