Archiwum SP 1-3 2019/2020

Spotkanie z policjantem "Bezpieczne ferie zimowe"

Dnia 9 stycznia 2020r. dzielnicowe Komisariatu Policji II w Rzeszowie sierż. sztab. Marzena Ćwikła i Joanna Stawarz przeprowadziły spotkanie profilaktyczno-edukacyjne na temat bezpieczeństwa uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych. Policjanci przypomnieli o zasadach, które należy przestrzegać podczas wypoczynku. W szczególności omówione zostały zasady bezpieczeństwa dzieci podczas dyscyplin zimowych i zabaw na świeżym powietrzu.  Dzieci przypomniały sobie również jak należy zachować się w przypadku kontaktu z obcymi osobami. Na pożegnanie wszyscy uczniowie  serdecznie podziękowali za wizytę i bardzo cenne wskazówki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj