Archiwum SP 4-8 2018/2019

Spotkanie klasy 6b z Anną Kańtoch

12 czerwca, uczniowie klasy 6B wraz z panią Alicją Kwaśniewską i Natalią Kaletą-Bodzentą, udali się do Filii nr 13, na spotkanie z pisarką Anną Kańtoch.  Spotkanie odbyło się w ramach „Festiwalu Wyczytanej Książki”.

Autorka książek i opowiadań z gatunku fantastyki i kryminału (m. in. „Diabeł na wieży”, „Łaska”, „Przedksiężycowi”) opowiedziała zebranym o dziełach, które towarzyszyły jej w dzieciństwie i które w jakiś sposób wpłynęły na jej twórczość. Uczniowie poznali także początki pracy pisarskiej Anny Kańtoch oraz zostali zachęceni do czytania książek. Ci z uczniów, którzy piszą na razie „do szuflady” otrzymali wskazówki, które mogą pomóc im w dalszym pisaniu i kto wie, być może w wydaniu pierwszej, prawdziwej powieści.

Zachęcamy także do sięgnięcia po książkę Anny Kańtoch „Tajemnica diabelskiego kręgu”, która jest już dostępna w naszej szkolnej bibliotece.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj