Archiwum SP 4-8 2018/2019

Pokazy chemiczne dla 4b i 4d

W poniedziałek 17.06.2019 uczniowie klas 4b i 4d brali udział w arcyciekawym wydarzeniu. Były to pokazy chemiczne prowadzone przez studentów z Koła Naukowego "Esprit" Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej - Panią Gabrielę Gąsior i Pana Mateusza Grzech.

Było wszystko co na takich pokazach być powinno: wybuchy, rozbłyski, zmiany postaci, kolorów i zapachów różnych substancji i roztworów ???? Prowadzący ciekawie opowiadali dzieciom o tym co dzieje się w probówkach i odpowiadali na liczne pytania.

Dziękujemy za super zabawę i rozbudzenie ciekawości do nauki chemii w przyszłości!

PS. Więcej zdjęć można zobaczyć pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1XuaAcTQ6FH1HGdW4SCrCI-ZKBpdf3kD4

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj