Archiwum SP 4-8 2018/2019

Wycieczka klas 5b i 5d w Bieszczady

28 maja, klasy 5b i 5d wraz z wychowawczyniami i panią Martą Rejment wzięły udział w wycieczce klasowej w Bieszczady. Uczniowie swoją wyprawę rozpoczęli w Polańczyku, gdzie z punktu widokowego ujrzeli Zalew Soliński. Następnie grupa udała się do miejscowości Bóbrka, gdzie pospacerowała po kamieniołomie, znajdującym się na stoku góry Koziniec (522 m. n.p.m.). Kolejnym punktem wycieczki była Zapora w Solinie. Uczniowie przeszli się po zaporze i mieli czas na kupienie pamiątek. Następnie klasy udały się na rejs statkiem „Wetlina” po Jeziorze Solińskim. Podczas rejsu wszystkim dopisywały wspaniałe humory.  Ostatnim punktem wycieczki był obiad w Lesku, po którym zadowoleni uczniowie wrócili do Rzeszowa.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj