Archiwum SP 4-8 2018/2019

Recenzja Joanny Grigiel na okładce najnowszej części "Wojowników"!

Niebywałym sukcesem może pochwalić się nasza ósmoklasistka, Joanna Grigiel. Uczennica jest pasjonatką przyrody, świata zwierząt oraz popularnej serii książkowej pt. „Wojownicy”, opowiadającej o przygodach czterech kocich klanów.

Najnowsza część fantastycznego cyklu, druga z kolei superedycja, nosi tytuł „Przepowiednia Błękitnej Gwiazdy”. Kolekcja wydawnicza jest bestsellerem na całym świecie, w Polsce przetłumaczono dopiero kilka książek. Na okładce polskiego wydania zostały zamieszczone wygrane w konkursie recenzje czytelników, a wśród nich jest krótki tekst krytyczny naszej Asi. Oto jego fragment:

„Zagłębiając się w świat kocich bohaterów, będziesz miał szansę poznać drugą stronę natury domowych mruczków i przekonać się, że to nie tylko łagodne, puchate zwierzątka, a również bezwzględni wojownicy, którzy bez problemu radzą sobie na wolności. Po lekturze serii już nigdy nie spojrzysz na kota w taki sam sposób. Polecam wszystkim, nie tylko miłośnikom kotów.”

Nowa książka jest już dostępna w naszej bibliotece, zapraszamy do wypożyczenia. Asi gratulujemy wygranej w ogólnopolskim konkursie oraz pięknej pamiątki na długie lata, a może to początek dziennikarskiej kariery?

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj