Archiwum SP 4-8 2018/2019

Sukces Julii i Oli w ogólnopolskim konkursie "Magia Teatru - Lalka Teatralna"

Zielonogórski Ośrodek Kultury był organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia Teatru – Lalka Teatralna”. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy na temat rodzajów lalek teatralnych.

Polegał on na wykonaniu przez uczniów przestrzennej formy lalki teatralnej, która mogłaby zostać użyta do stworzenia spektaklu teatralnego. W roku 2019 motywem przewodnim były lektury “Kubuś Puchatek” Alana Aleksandra Milne oraz “Mały Książę” Antoine’a de Saint-Exupéry. Po wnikliwej ocenie 332 nadesłanych prac, komisja powołana przez organizatora konkursu przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Miło nam poinformować, że  wyróżnienia  zdobyły uczennice z naszej szkoły Julia Dworzańska (kl.6a) oraz Aleksandra Woźy (kl.6a).

Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym laureatkom i życzymy następnych.