Archiwum SP 4-8 2018/2019

III Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów "To mnie kręci"

W popołudniowy piątek – 29.03. 2019 roku odbył się III Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów „To mnie kręci” organizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 11 w Rzeszowie, w którym uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje zdolności.

Miło nam poinformować, że Aleksandra Hałaj z klasy VIIB zajęła III miejsce w kategorii talent sceniczny. Uczennica zaprezentowała na pianinie klasyczny utwór „Dla Elizy” Ludwiga van Beethovena. Ponadto, w kategorii plastycznej, Julita Dudek z klasy VIIA otrzymała wyróżnienie za realizacje barwnego rysunku.

Czas na oczekiwanie werdyktu, był umilany konkursami oraz wystąpieniami artystów. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani upominkami, dyplomami, brawami publiczności oraz uściskiem dłoni gospodarza wieczoru i jury w którego skład wchodziły takie osobowości jak: pani Marzena Styga – Durak, pan Krystian Kłeczek i pan Kamil Kłeczek, pani Oliwia Skóra, pan Krystian Herba oraz pani Alicja Rega.

Jesteśmy dumni z naszych uczennic i życzymy im dalszego rozwoju swoich talentów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj