Archiwum SP 4-8 2018/2019

Jesteśmy laureatami I etapu ogólnopolskiego konkursu LaboLab!

Niezmiernie miło nam poinformować, że zostaliśmy zwycięzcami I etapu ogólnopolskiego konkursu „Nakręć się na eksperymenty! – szkolny konkurs LaboLAB”. Dzięki tej wygranej nasza szkoła otrzymała zestaw do wykonywania doświadczeń z fizyki „Siły i oddziaływania” o wartości 6000 zł, a także zestawy Multimedialnych Pracowni Przyrodniczych.

W pierwszym etapie konkursu naszym zadaniem było przekonanie komisji konkursowej, że to właśnie my powinniśmy otrzymać taki zestaw. Zebrała się więc szkolna ekipa miłośników fizyki, chemii oraz informatyki, która postanowiła nakręcić zwycięski filmik.

Ale to jeszcze nie wszystko! Jest jeszcze II etap konkursu, w który musi zaangażować się cała społeczność naszej szkoły, a może nawet Rzeszowa ;-)

W ciągu czterech miesięcy (do 25.06.2019) mamy nagrać siedem krótkich filmików pokazujących pracę i zabawę z zestawami LaboLAB. Następnie filmiki te będziemy umieszczać na szkolnym kanale YouTubie. Przez ten czas trwać będzie również głosowanie. Zwyciężą szkoły, które zdobędą najwięcej łapek w górę pod wszystkimi swoimi pracami.

I tu ogromna prośba do wszystkich o głosowanie na nasze filmiki (łapka w górę) oraz zaangażowanie jak najwięcej osób z grona rodziny i znajomych by to zrobiły. Aby zagłosować wystarczy mieć konto na Gmailu i pozytywne nastawienie :-)

Pierwszy z 7 filmów jest już na szkolnym kanale filmowym YouTube i można na niego głosować!

 Kanał filmowy Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie

Nagrody są SUPER!!!, m. innymi:

I miejsce - nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł oraz nagroda rzeczowa w postaci 4 zestawów oprogramowania edukacyjnego pt. „Multimedialne Pracownie Przyrodnicze " o wartości 3396 zł

Więcej na temat konkursu znajdziecie na stronie:

https://www.labolab.pl/konkurs/

Pomóżcie nam wygrać!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj