Archiwum SP 4-8 2018/2019

"Muzyka wierszem pisana"

       19 marca w naszej szkole odbył się konkurs „Muzyka wierszem pisana”. Wizja twórcza była dowolna. Można było recytować, śpiewać, grać na instrumencie, bądź też naśladować dźwięki przy pomocy przeróżnych przedmiotów.

      Pierwsze miejsce zajęły  Dominika Majchrowicz i Martyna Śniegowska, drugie miejsce powędrowało do Aleksandry Kopyt a trzecie zdobyły dziewczyny Kamila Szczębara i Martyna Rząsa. Wyróżnione zostały  Magdalena Mikulska i Wiktoria Pernak. Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj