Archiwum SP 4-8 2018/2019

Tydzień z Tappim i Chichotkiem w szkolnej bibliotece

Od 25 lutego do 1 marca w szkolnej bibliotece odbywał się „Tydzień z Tappim i Chichotkiem”

Dla klas 1-4 zorganizowano spotkania w czytelni, w czasie których uczniowie poznawali bohaterów        z Szepczącego Lasu, słuchali opowiadania o początkach przyjaźni wikinga Tappiego i renifera Chichotka,  oraz wzięli udział w grach „Memory z Szepczącego Lasu” i „Urodziny Tappiego”.

Odbyły się też konkursy:

• „Portret Tappiego i Chichotka” – konkurs plastyczny dla klas 1-5.

Na konkurs zgłoszono bardzo wiele prac, z których powstała wystawa koło biblioteki.

A oto nagrodzeni z klas 1-3: Maja Niemiec 3c, Oliwia Urbala 1e, Piotr Antos 1b.

Nagrodzeni z klas 4-5: Natan Purgacz 4b (nagroda główna), Hania Lasek 5d, Michał Waltoś 5b, Maja Rachwalska 4c, Kasia Cwynar 5d, Kacper Wołowiec 4d.

Przyznano też kilka wyróżnień. Z klas 1-3 otrzymali je: Weronika Łuksik 2b, Wiktoria Węglińska 2d, Milenka Rachwalska 2b, Emilka Majchrowska 1e. Z klas 4-5: Karolina Kuźniar 4b, Oskar Wawrzkiewicz 5c, Filip Hanak 4e, Zuzia Hadam 5a.

• „Zagadki z Szepczącego Lasu” dla klas 3. Zwyciężczyniami zostały Basia Rzepka i Tosia Piotrowska z kl.3a.

• „Quizy z Tappim i Chichotkiem” dla klas 1-3, w którym wzięli udział uczniowie przebywający w czytelni w czasie długiej przerwy.