Archiwum SP 4-8 2018/2019

Podróże po Podkarpaciu - Wycieczka po Rzeszowie

W lutym 2019 r. uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w powiatowym konkursie pod tytułem: „Podróże po Podkarpaciu – Wycieczka po Rzeszowie”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie. Odbywał się on w trzech kategoriach: prezentacja, album i filmik promujący atrakcje turystyczne Rzeszowa. Nasi uczniowie nie zawiedli. Wykonali atrakcyjne prace, które zostały docenione przez komisję konkursową. W kategorii album Joanna Grigiel z 8b  przepięknie narysowała i opisała zabytki Rzeszowa, stąd też jej praca  zajęła I miejsce. W kategorii prezentacje multimedialne Aleksandra Kopyt z 7a w bardzo ciekawy sposób przedstawiła znane i mniej popularne atrakcje turystyczne Rzeszowa i tym samym wywalczyła III miejsce. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 2 marca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy.