Archiwum SP 4-8 2018/2019

Lekcje poprowadzone przez Virtual Quest Lublin

7 i 8 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyły się interesujące lekcje z wykorzystaniem filmów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży zrealizowanych w technologii VR. Zajęcia zostały przeprowadzone przez Virtual Quest Lublin. Uczniowie mogli przenieść się w niedostępne miejsca na Ziemi i w Kosmosie. Emisja filmów VR sprawia, że uczniowie szybciej zapamiętują informacje na tematy poruszane w obejrzanych projekcjach, a także przyczynia się do rozwoju komunikatywności między dziećmi. Z pewnością tego rodzaju lekcje na długo zostaną zapamiętane przez uczniów i staną się bodźcem do sięgnięcia po różnego rodzaju źródła informacji mające na celu zgłębienie poznanej tematyki. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj