Archiwum Gim 2018/2019

Komers 2019

Piękny, upalny wieczór 13 czerwca br. wpisał się nieodwracalnie w karty historii naszej szkoły. Co było tego powodem? Oczywiście…komers, najbardziej wyczekiwana impreza przez naszych absolwentów klas ósmych i gimnazjalnych. Z tej okazji rodzice ugościli wszystkich w Hotelu Falcon. Tuż przed godziną 18.00 sala była wypełniona po brzegi „kwiatem” naszej szkoły. Gwar i ekscytacja zostały opanowane przez przewodniczącą społeczności szkolnej – Gabrysię Zielonkę, która powitała Dyrekcję, Rodziców, nauczycieli i poprosiła Panią Dyrektor o zabranie głosu. Po krótkiej przemowie Pani Dyrektor ogłosiła, iż bal czas zacząć. Uroczystość została inaugurowana polonezem. Potem już tylko wyśmienita zabawa, przepyszne przekąski i pamiątkowe zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia…by zatrzymać te piękne chwile. Nie zabrakło też dedykacji, wzruszeń, wspomnień…

Niewątpliwie było to jedno z tych ważniejszych wydarzeń jakie zostało zapisane na „kliszach pamięci”, szczególnie naszych absolwentów i ich wychowawców.   

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj