Archiwum Gim 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019!

To był już czwarty rok w historii naszej szkoły. Ach! jak wiele wydarzyło się przez te 10 miesięcy. Staraliśmy się, aby w każdym obszarze szkoły działo się coś interesującego, nowatorskiego  i atrakcyjnego dla naszych uczniów. Wszyscy – i uczniowie, i rodzice oraz nauczyciele powinni zaliczyć ten rok do udanych. Kończymy go z sukcesami, z bardzo dobrymi wynikami z egzaminów oraz wysokimi wynikami z klasyfikacji końcoworocznej. Z absolwentami gimnazjum i szkoły podstawowej musieliśmy się już pożegnać na zawsze. Rozstania były emocjonujące – bardzo czułe i pełne wewnętrznych przeżyć. Ale to oznacza, że przez ostatnie lata stanowiliśmy jedną, wielką szkolną rodzinę, w której było miejsce nie tylko na wspólną naukę, ale też na zabawę i relaks. Dobrze, że przynajmniej młodsze roczniki wrócą do nas za 2 miesiące i będziemy mogli tworzyć tę szkolną społeczność nadal.

A na koniec, zanim spojrzymy na piękne zdjęcia z uroczystości pożegnania absolwentów i zakończenia roku, odrobinę statystyki:

  1. Liczba wszystkich uczniów szkoły (klasy I-IIIG) – 829
  2. Średnia wyników nauczania (klasy IV-IIIG) – 4,62
  3. Liczba uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem – 264 (54% uczniów klas IV-IIIG)
  4. Liczba uczniów z zachowaniem wzorowym i bardzo dobrym – 399 (81% uczniów klas IV-IIIG)
  5. Liczba kandydatów do stypendium Dyrektora SP 18 – 86
  6. Liczba kandydatów do stypendium Zdolny uczeń w ramach Programu Stypendialnego Primus inter pares – 16
  7. Liczba zrealizowanych programów i projektów – 34
  8. Liczba uczniów nagrodzonych na koniec roku szkolnego za wielokrotność sukcesów - 81

 

       

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj