Archiwum Gim 2018/2019

Aleja Absolwentów

Nasi Absolwenci – uczniowie klas 8 SP 18 oraz III G4 w piękny sposób pożegnali się ze szkołą. Nie tylko poprzez podziękowania, ukłony, uściski czy kwiaty. Pozostawili po sobie ślad – i to nie tylko w naszej pamięci i sercach, ale w bardzo „przyziemny” sposób. Otóż uczniowie i ich rodzice ufundowali 2 drzewka „Platany Pełnolistne”. Zostały one posadzone przez grupę naszych absolwentów na naszym przyszkolnym terenie jako trwały ślad na kolejne długie lata. Uczniowie zapoczątkowali tym gestem powstanie Alei Absolwentów naszej szkoły.  Bardzo, bardzo dziękujemy za piękny gest i obiecujemy, że będziemy się tymi drzewkami opiekować.

Wierzymy, że kiedyś …. gdy po latach tu powrócicie będziecie mogli w ich cieniu przysiąść, odpocząć i  …. powspominać piękne szkolne chwile spędzone razem z nami.

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj