Archiwum SP 1-3 2017/2018

Zajęcia z pierwszej pomocy w klasie 2c

11 i 14 czerwca 2018 r. odbyło się spotkanie z Panem Michałem Kanikiem, który przeprowadził dwugodzinne warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. Na początku Pani Michał przybliżył dzieciom teoretyczne podstawy udzielania I pomocy. Uczniowie dowiedzieli się o podstawowych urazach, przypomnieli sobie numery alarmowe, a także mieli okazję zobaczyć jak fachowo udzielać pierwszej pomocy. Podczas drugiej godziny spotkania każde z dzieci mogło samo spróbować resuscytacji krążeniowo-oddechowej na fantomie. Uczniowie przekonali się jak ważna jest ta umiejętność i dzielnie ćwiczyli 30 uciśnięć i 2 wdechy.
                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj