Archiwum SP 1-3 2017/2018

III miejsce w Igrzyskach w piłce nożnej

Reprezentacja chłopców klas I-III zajęła III miejsce w Igrzyskach Dzieci z mini piłki nożnej!!! Do rywalizacji zgłosiło się 20 szkół podstawowych z miasta Rzeszowa, które zostały podzielone na poszczególne grupy. Nasza szkoła wygrała rywalizację w grupie  „B” i z pierwszego miejsca wyszła do rozgrywek finałowych. W finale graliśmy systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz w naszym wykonaniu stał na wysokim poziomie, a za zaangażowanie naszych zawodników trzeba bardzo pochwalić. W końcowej klasyfikacji stanęliśmy na najniższym stopniu podium i ten wynik należy uznać za sukces choć gdyby w ostatnim meczu szczęście było przy naszej drużynie to mogło być jeszcze lepiej. Na koniec turnieju na naszych szyjach zawisły brązowe medale oraz odebraliśmy okazjonalny puchar.

 

Skład reprezentacji SP Nr 18:

Nowak Juliusz
Jakobus Wojciech
Szczoczarz Nataniel
Syty Maksymilian
Kulig Nataniel
Kaszuba Igor
Zieliński Mateusz
Adamczyk Mateusz
Bajor Alan
Hubert Osak
Jachim Michał
Chmiel Oskar

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj