Archiwum SP 1-3 2017/2018

Bezpieczne wakacje - spotkanie z policjantem

Dnia 12 czerwca 2018 r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniu z policjantką panią Sylwią Poźniak. Tematem spotkania było bezpieczeństwo wypoczynku w czasie wakacji nad morzem, w górach, na wsi, w lesie i w domu. Omówiono najważniejsze zasady postępowania warunkujące bezpieczeństwo dzieci w tych miejscach spędzania wakacji. Przypomniano ważne numery alarmowe. Utrwalono wiedzę z zakresu znajomości zasad ruchu drogowego oraz zasady właściwego zachowania się w kontakcie z nieznajomymi osobami. Na zakończenie spotkania każdy mógł zadać pytanie policjantce.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj