Archiwum SP 1-3 2017/2018

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wszystkie dzieci uśmiechają się w tym samym języku"

Była to już XVII edycja konkursu zorganizowanego przez Zespół Szkół im. UNICEF w Rzeszowie pod hasłem "A to Polska właśnie". Niezwykle pomysłowe rysunki dzieci, zgromadzone na wystawie w dniu 6 czerwca, miały podłoże patriotyczne i nawiązywały do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Do konkursu zgłoszono 296 prac plastycznych z przedszkoli i szkół miasta Rzeszowa. Podczas uroczystości zgromadzeni goście wysłuchali wiązanki patriotycznych wierszy i piosenek oraz obejrzeli taniec- Krakowiak w wykonaniu uczniów. Następnie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień.

Z dużą satysfakcją pragniemy poinformować, że uczennica naszej szkoły Oliwia Krzywonos z klasy 1d otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wszystkie dzieci uśmiechają się w tym samym języku". Opiekunem była p. A. Ustrobińska.  Gratulujemy!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj