Archiwum SP 1-3 2017/2018

Aktywnie i zdrowo, czyli dzień "na sportowo"!!!

W piątek, 8 czerwca 2018 r., uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli aktywny udział w szkolnym DNIU SPORTU, który jak zwykle obfitował w liczne atrakcje. Od samego rana wszystkie obiekty sportowe tętniły życiem. Uczniowie zmagali się w konkurencjach sprawnościowych, rywalizowali na torach przeszkód i w turnieju piłki nożnej. Do gry piłkarzy zagrzewał głośny doping kolegów i koleżanek oraz taniec cheerleaderek. Nie zabrakło również amatorów aerobiku, szachów czy gier planszowych. Każdy znalazł coś dla siebie. Uczniowie zmęczeni, ale zrelaksowani i w świetnych nastrojach czekają na kolejny dzień ze sportem w roli głównej.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj