Archiwum SP 4-7 2017/2018

Sukces Julii Buć w ogólnopolskim konkursie

Miło jest nam powiadomić o sukcesie naszej uczennicy  Julii Buć z kl.6b, której praca techniczna pt. „Eko-zabawka – statek” zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastyczno-technicznym. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu zabawki z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych w sposób bezpieczny dla użytkownika oraz dołączenie, jeśli to konieczne, instrukcji obsługi tej zabawki. Do tego potrzebna była kreatywność, pomysłowość, trochę zdolności plastycznych i manualnych oraz nieograniczona wyobraźnia.

Konkurs odbywał się pod patronatem Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdni Sztuki w Szczecinie.  Najciekawsze eko-zabawki znajdą się na wystawie w muzeum.

Gratulujemy Julii sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj