Archiwum SP 4-7 2017/2018

Filmowe wyjście klasy 6a

18 czerwca, w ostatnim przedwakacyjnym tygodniu, szóstoklasiści pod opieką wychowawczyni wybrali się do kina na komedię pt. „Wyszczekani”. Seans filmowy był długo wyczekiwanym prezentem, przygotowanym przez rodziców z okazji Dnia Dziecka dla uczniów.

Film opowiada o śmiesznych perypetiach czworonożnych bohaterów na prestiżowej wystawie psów rasowych z intrygą kryminalną w tle. Projekcja upłynęła w miłej atmosferze i nastroiła pozytywnie na końcówkę roku szkolnego. Po seansie udaliśmy się jeszcze na pyszne lody i zadowoleni powróciliśmy do szkoły.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj