Archiwum SP 4-7 2017/2018

Wyjście do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej klas 4a i 4c

20.06.2018 r. klasy 4a i 4c wraz ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się na czym polega praca strażaka oraz na jakie niebezpieczeństwa narażone są osoby wykonujące ten zawód.

Największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki, do środka którego uczniowie mogli wejść. Strażacy zademonstrowali wykorzystywaną w akcjach aparaturę oraz wyposażenie wozu strażackiego, między innymi: gaśnice, węże, sprzęt służący do pomocy podczas wypadków. Wszyscy mogli doświadczyć również tego, jak głośno może być w remizie podczas przygotowań do akcji ratunkowej.

Po wizycie w Straży Pożarnej obie klasy udały się do Galerii Rzeszów, by obejrzeć w kinie „Helios” film pt. „Bella i Sebastian 3”.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj