Archiwum SP 4-7 2017/2018

Klasa IV d na polu golfowym w Trzcianie

W dniu 19.06.2018r. uczniowie klasy IV d udali się na wycieczkę do Trzciany, aby zobaczyć znajdujące się tam pole golfowe. Na miejscu uczniowie pod okiem doświadczonego trenera poznali podstawy gry w golfa czyli jak trzymać kij, jak należy się ustawić oraz jak prawidłowo wykonać zamach, aby trafić piłeczką w dołek. Po pysznym poczęstunku uczniowie mieli jeszcze możliwość pobawić się na świeżym powietrzu, grając w różne gry zespołowe. Na koniec  spotkania  Pan trener zabrał nas również na spacer po polu golfowym oraz bardzo ciekawie opowiedział o tym pięknym sporcie. Dzieci bardzo ciepło pożegnały naszego opiekuna oraz w dobrych nastrojach wróciły do szkoły.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj