Archiwum SP 4-7 2017/2018

Niezapomniana lekcja astronomii

14 czerwca 2018 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w inspirującej lekcji astronomii przygotowanej przez Mobilne Planetarium „ASTROPARK”. Podczas seansu  można było posłuchać ciekawych opowieści o niebie, zjawiskach jakie obserwujemy na jego tle czy obiektach widocznych w rozgwieżdżoną noc. Dużą niespodzianką dla uczestników pokazu była imponująca symulacja wewnątrz olbrzymiego balonu, którego sklepienie służyło za nocny nieboskłon. Atrakcyjna forma przekazu oraz ciekawe treści z pewnością długo zostaną w pamięci naszych uczniów.    

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj