Archiwum SP 4-7 2017/2018

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Matematyczny AS"

Miło nam poinformować, że Maciej Szeliga, uczeń klasy 5b, otrzymał wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczny AS”, organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 2 im. św. Franciszka z Asyżu w Rzeszowie. W finale  konkursu, który odbył się 12 maja 2018r.  wzięło udział czterech uczniów naszej szkoły:

- Maciej Szeliga kl. 5b

- Wiktor Pieńkos kl. 5b

-  Anna Pomianek  kl. 6a

- Kamila Szczębara kl. 6b

Konkurs już od ponad dwudziestu lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic. Zadania wymagają od uczniów wiedzy z zakresu liczb i działań na liczbach wymiernych, procentów, zastosowania matematyki w praktyce oraz umiejętności rozwiązywania łamigłówek i zadań logicznych.

Składamy serdeczne gratulacje naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj