Archiwum SP 4-7 2017/2018

Projekt o Rzeszowie - zakończony!

Od października do maja w naszej szkole trwał projekt „Rzeszów – moje miasto”. Brała w nim udział grupa dwunastu uczniów z klas czwartych. A oto oni: Alicja Włodyka 4a, Olga Mazela 4b, Julia Tomkowicz 4b, Karol Mandela 4b, Wojtek Jakobus 4b, Maksymilian Łagowski 4b, Kacper Kokoszka 4b, Stefan Uliasz 4c, Emilia Trojanowska 4d, Sophie Antaki 4d, Gabrysia Bak 4d, Sabina Misiaszek 4d.

 W czasie zajęć uczniowie w aktywny sposób poznawali nasze miasto: jego zabytki, przyrodę, ważniejsze pomniki i budynki. Odwiedzili Muzeum Historyczne, Muzeum Etnograficzne, Podziemną Trasę Turystyczną oraz Galerię Fotografii Miasta Rzeszowa. Wzięli również udział w dwóch grach miejskich oraz w plenerze malarskim w okolicach zamku i pałacu letniego Lubomirskich. Na koniec mieli okazję spojrzeć na swoje miasto z perspektywy płynącego po Wisłoku katamaranu.

W środę 31 maja odbyło się podsumowanie projektu i wręczenie pamiątkowych dyplomów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy aktywnie spędzonego czasu.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj