Archiwum SP 4-7 2017/2018

"Witajcie w naszej bajce"

W poniedziałek, 28 maja, czwartoklasiści, uczęszczający na kółko teatralne, zaprezentowali przed swoimi bliskimi przedstawienie pt. "Witajcie w naszej bajce". Uczniowie śpiewem i grą aktorską postanowili uczcić obchodzony niedawno Dzień Matki i zbliżający się Dzień Dziecka. Młodzi aktorzy przedstawili utwory Jana Brzechwy, takie jak: "Samochwała", "Skarżepyta", czy "Kaczka Dziwaczka" oraz najpopularniejsze baśnie: "Calineczka", "Księżniczka na ziarnku grochu" i "Królowa Śniegu". Czwartoklasiści wystąpili z wielkim zaangażowaniem, dlatego zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez przybyłych gości.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj