Archiwum SP 4-7 2017/2018

Wyniki konkursu poetyckiego "Poławiacze słów"

W połowie maja miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego skierowanego dla klas 6 i 7 SP pt. „Poławiacze słów. Wiersze z odzysku”. Zadanie polegało na wykorzystaniu wyrazów z gazet, czasopism, folderów reklamowych, ulotek, itp. oraz na ułożeniu z nich wiersza na dowolny temat. Cała trudność polegała na ponownym użyciu słów, ale w nowym, poetyckim kontekście, co nie jest łatwym zadaniem.

Na konkurs wpłynęły cztery prace, ale wszystkie były na wysokim poziomie, stąd decyzją jury uplasowały się na I miejscu.

A oto zwycięzcy:

Julia Buć kl.6b

Magdalena Cwynar kl.6a

Jakub Kałamarz kl.6a

Anna Pomianek kl.6a

Gratulujemy naszym młodym poetom!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj