Archiwum SP 4-7 2017/2018

PONOWNIE W MOMOTACH DOLNYCH!

Tak jak obiecali – wrócili. Uczniowie klasa VII podobnie jak w poprzednim roku spędzili 3 dni w pięknych Lasach Janowskich. Świeże powietrze, różne atrakcje, pyszne, domowe jedzenie to co lubią nasi uczniowie. W tym roku młodzież ponownie skorzystała z spływu kajakowego, wyprawy samochodami terenowymi –off road, paintballa ale zaplanowano również coś nowego tj. była gra terenowa, wspinaczka na drzewo, nocna ścieżka strachu. Czas wolny wszyscy spędzali grając w plażową p. siatkową, p. nożną, wieczorem było ognisko i dyskoteka. W ostatnim dniu aura nie sprzyjała – paintball odbył się w strugach deszczu ale i tak mimo, że mokrzy wszyscy wrócili cali i zadowoleni.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj