Archiwum Gim 2017/2018

Wodne szaleństwo w ENERGYLANDII

W ramach Programu Osiedlowego uczniowie Szkoły Podstawowej nr18 poraz kolejny okazję spędzić niezapomniany dzień w Energylandii – Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze. W poniedziałek 11.06 młodzież miała możliwość skorzystać z najróżniejszych zabaw Parku. Dużym zainteresowanie naszych uczniów cieszyła się strefa ekstremalna.

Instalacje w tej strefie takie jak roller coaster Mayan czy Viking dostarczają dreszczyku emocji. Podobnie jest w przypadku wielkiej obrotowej ławki „Apocalipto” czy potężnego wahadła „Aztek Swing”. Pogoda sprzyjała dlatego też wszyscy mogli skorzystać z nowych atrakcji wodnych. Każdy znalazł coś dla siebie.
Było odlotowo!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj