Archiwum Gim 2017/2018

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

Dnia 8 czerwca bawiliśmy się na sportowo. Rozgrywki w ramach "Dnia Sportu Szkolnego" toczyły się w kilku kategoriach wiekowych.

Klasy czwarte i piąte rywalizowały w naszej hali sportowej. Najpierw były wyścigi na wesoło, a następnie zawody w "Zbijaka". W skład każdej drużyny wchodziły 4 dziewczynki i 4 chłopców. Po przeliczeniu punktów okazało się, że bezkonkurencyjna była klasa 4b, która zgromadziła 45 punktów. Drugie miejsce z dorobkiem 28 punktów zajęła klasa 5a, a trzecia była klasa 4c (27 pkt.).

Wyniki:

 1. Klasa 4b – 45 pkt.
 2. Klasa 5a – 28 pkt.
 3. Klasa 4c – 27pkt.
 4. Klasa 4a – 25 pkt.
 5. Klasa 5b – 23 pkt.
 6. Klasa 4d – 22 pkt.

Klasy szóste i siódme bawiły się na szkolnym boisku do koszykówki. Było trochę rywalizacji, ale przede wszystkim dużo śmiechu i dobrej zabawy. Największą atrakcją były zawody z wykorzystaniem balonów napełnionych wodą. W tej kategorii wiekowej najwięcej punktów zgromadziła klasa 7a, na drugim miejscu zmagania zakończyła klasa 6A, a trzecią pozycję wywalczyli uczniowie z klasy 7B.

Klasy gimnazjalne także rywalizowały na boisku szkolnym. Tu również najważniejsza była zabawa, ale rywalizacja była bardzo zacięta. Najwięcej punktów zgromadziła drużyna klasy 3BG, drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy 2CG, a na trzecim miejscu rywalizację ukończyła klasa 2AG.

Wyniki:

 1. Klasa 3BG – 36 pkt.
 2. Klasa 2CG – 34 pkt.
 3. Klasa 2AB – 29 pkt.
 4. Klasa 2DG – 28 pkt.
 5. Klasa 3AG – 27 pkt.
 6. Klasa 2BG – 26 pkt.

W każdej kategorii wiekowej pierwsze trzy zespoły otrzymały drobne nagrody, a wszyscy uczestnicy słodycze.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj