Archiwum Gim 2017/2018

NAGRODY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "BIG BEN"

W środę 13 czerwca 2018 r. odbyło się rozdanie nagród laureatom ogólnopolskiej olimpiady języka angielskiego „Big Ben”, która przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VII) oraz uczniów szkół gimnazjalnych.
Dla każdej grupy wiekowej przewidziany został test jednokrotnego wyboru składający się z 30 pytań o różnym poziomie trudności. Test sprawdzał znajomość gramatyki, funkcji komunikacyjnych, leksyki oraz zagadnień kulturowych.
Pytania konkursowe przygotował zespół nauczycieli uczących w renomowanych szkołach podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. Zadbali oni o poprawność merytoryczną pytań oraz zapewnili wysoką jakość testów i ich zgodność z programem nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nasza szkoła uplasowała się bardzo wysoko w rankingu szkół z całej Polski, a uczniowie zaprezentowali wysoki poziom wiedzy.

Oto lista nagrodzonych uczniów:

I miejsce:
Wojciech Dudek- klasa 2CG
Julia Sołek- klasa 2CG
Michał Grzesik- klasa 2AG

Dyplomy wyróżnienia otrzymali:

Hanna Lasek 4D

Julia Dąbek 2DG

Laura Liptak 2DG

Maksymilian Ubaka 3

Milena Budzyńska 2BG

Michał Waltoś 4B


Serdecznie gratulujemy!!!

Zespół nauczycieli języka angielskiego

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj