Archiwum Gim 2017/2018

"Koncert szkolny" w Filharmonii Podkarpackej

W czwartkowe popołudnie 07.06, młodzież klasy 2CG i 2DG wraz ze swoimi wychowawczyniami udała się do Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie na "Koncert szkolny". W sali koncertowej wypełnionej po brzegi, gimnazjaliści z zaciekawieniem wyczekiwali rozpoczęcia koncertu. Redaktorka muzyczna Polskiego Radia Rzeszów p. Elżbieta Lewicka powitała wszystkich zgromadzonych i po krótkich słowach wstępu zaprosiła do wysłuchania koncertu w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej pod dyrygenturą  MIRIANA KHUKHUNAISHVILEGO. Młodzież wysłuchała  gruzińskiej kompozycji Dont Grift i IV Symfonię P. Czajkowskiego. Tego typu spotkanie z muzyką było niecodzienną lekcją dla naszych gimnazjalistów, lekcją którą już planują powtórzyć w sezonie jesiennym.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj