Archiwum Gim 2017/2018

Szkolna wycieczka Północne Włochy i Lazurowe Wybrzeże

Nasi uczniowie 21 maja rozpoczęli długą i ekscytującą podróż do Włoch i nad Lazurowe Wybrzeże.

Początkowy spacer ulicami Wiednia, okazał się przyjemną przerwą w drodze do parku rozrywki Gardaland we Włoszech, gdzie dobra zabawa mieszała się z adrenaliną. Przez kolejne dni odkrywaliśmy tajemnicę historii Romea i Juli w Weronie, poznaliśmy historię rodu Sforzów, zwiedziliśmy słynną operę mediolańską, trzeci co do wielkości kościół na świecie – Katedrę oraz poznaliśmy powód powstania Krzywej Wieży w Pizie.

Lazurowe Wybrzeże odkryło przed nami wspaniałą miejscowość Cannes w Francji. Zachwyt opanował uczestników wycieczki do Monaco nie tylko ze względu na piękno krajobrazu ale także szybkie samochody biorące udział w kwalifikacjach do Grand Prix Monaco w Formule 1.

Popołudniowe kąpiele w Morzu Liguryjskim i Morzu Adriatyckim oraz smaczne obiadokolacje pozwoliły na chwilę wytchnienia po intensywnych przedpołudniach.

W drogę powrotną wyruszyliśmy po zwiedzeniu Wenecji, gdzie rejs statkiem pozwolił nam na dotarcie do pełnego tajemnic miasta.

Szczęśliwi wszyscy uczestnicy wrócili 27 maja do Rzeszowa z niezapominanymi wspomnieniami i z ochotą na więcej wrażeń.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj