Wielki Turniej Harry Potter - Puchar Szkół - Polska

Wielbiciele Harrego Pottera z naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoja wiedzę o młodym czarodzieju i jego przygodach.

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 20 uczestników. Wśród nich najlepsi okazali się: Karol Rękowicz (kl. 7b), Mateusz Sawicki (kl. 8e) i Karol Serafin (kl. 6b). To oni jako drużyna reprezentowali SP18 w eliminacjach ogólnopolskich. Podczas trzech prób zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z całego kraju. Walczyli dzielnie i naprawdę niewiele brakło, aby znaleźli się w finałowej dziesiątce.

Serdecznie gratulujemy niesamowitej wiedzy na temat bohaterów serii J.K. Rowling!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj